ForumEagleForum PortPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 reGisTer..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
a$pirine
"eL jeFe"

avatar

Posts : 233
Join date : 05/09/2008
Age : 26
Location : n'rap arena..

MesazhTitulli: reGisTer..   Sat Sep 06, 2008 8:58 pm

reGisTer


kLikO LarT ''reGisTer" dhe reGJisTrOhu..per Tu bere member ne keTe fOrum..

edHe pas pLoTsimiT ju vjen nje emaiL per akTiviziminn e aCounTiT.. e happni aT emaiL dhe kLikOni ne Linkun per akTivizim..

me kaq perfundOn reGjisTrimi dhe jeni anTar i keTi fOrumi..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://eagle-forum.gogoo.us
 
reGisTer..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Grid2: couldn't register this node : Error sending the registration request.
» How do I make the login popup show an Image, instead of it's bland colors
» Need a custom html page?
» jan's graphics
» Alter Bridge PRS Guitar Sweepstakes *usa only*

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forum :: Kushtet e pėrdorimit / Lajmėrime-
Kėrce tek: